Wydaj z nami 24. numer „Polityki Narodowej”!

Jeśli „Polityka Narodowa” ma wychodzić w tej formie dalej, a być może i się rozwinąć, potrzebna będzie Wasza pomoc. Otwieramy niniejszym zbiórkę na nowy numer pisma, licząc właśnie na Was – każdy z Was może mieć udział w tworzeniu „Polityki Narodowej”.

„Polityka Narodowa” to wydawany już od niemal 12 lat kwartalnik poświęcony szeroko ujętym sprawom narodu. W tym okresie udało nam się wydać 23 numery pisma, które trwale wpisało się w dyskurs intelektualny środowisk narodowych, prawicowych, konserwatywnych w Polsce.

Przygotowywany przez nas obecnie numer pisma traktować będzie o Polsce przyszłości – o tym, jak wyobrażamy sobie jej możliwy rozwój, i jakie wyzwania przed nią mogą stać. Poruszone zostaną takie zagadnienia jak m.in.: transhumanizm, automatyzacja, ekologia, relacje między technologią a demokracją. Będziemy starali się odpowiedzieć na pytanie, jak idee wspólnotowe i tożsamościowe będą mogły odnaleźć się w tak szybko zmieniającym się świecie.

W związku z tym zwracamy się do Was o wsparcie.

Zachęcamy niniejszym do udziału w zbiórce na nowy numer pisma, licząc właśnie na Was – każdy z Was może mieć udział w tworzeniu „Polityki Narodowej”.

LINK DO ZBIÓRKI